alkoholismi ravi 23.02.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Minu mees on alkohoolik ,ta tunnistab seda ka ise.Ma tahaks väga teda aidata.Ta kannab taskus alati väikest pudelit.Ampulli ta panna ei taha,sest nagu ta ise ütleb siis surma ta ei karda.Samas suudab ta aga pidada pikki kainuse perioode viimane oli peaaegu viis kuud.Kas on saada mingeid tablette mis aitaks tal tsüklist kergemini välja tulla.Ta ise ütleb ,et ei jooks kui ei ajaks hommikuti "krooksuma".Tablette oleks ta nõus võtma.

Arst vastas:

dr Jaanus Mumma

Psühhiaater

Tallinna Wismari Haigla

Ka selline variant on võimalik.Arvestame ravis patsiendi sooviga.
Kedagi vägisi ei taha ega ka saa võõrutada.Tuleks tulla
konsultatsioonile ja mingi variandi ikka leiame.
J.Mumma