Emotsionaalne küsimus 11.06.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere ,

Küsimus selline-Kui inimene ei hooli endast kas suure tõenäolisusega ei suuda ta ka kellestki teisest hoolida?

Kas on ka kindlaid punkte mille järgi saab öelda et meesterahvas hoolib naisest isegi juhul kui ta on kinnine ja oma emotsioone välja ei näita ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Hoolivus avaldub ikkagi suhtlemisel, siis selgub tõde. Kui inimene hoolib Teisest, siis hoolib ta ka endast, püüab parem olla, puhtam, kaunim, targem, sportlikum jne, et Teisele veelgi rohkem meeldida. .
Olge ise ka ennast paremaks muutev, siis märkab ka Tema seda.
Omavaheline "klapp" on ikkagi nõ õhust tunda ja tegureid, mis seda mõjutavad, on sadu.
Suhe on kahepoolne!

Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet