Depressioon ja selle vastu võitlemine 14.02.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Olen 18a neiu. Arst pani mulle eelmise aasta septembris sügav depressioon. Nüüd söön erinevaid antdepressante. Asi on selles, et ma ärritun iga väiksema asja peale. Elukaaslasega on mul sellepärast pidevalt riiud. Isegi filmi ei saa ma vaadata, ilma et ma kas ei ärrituks filmitegelaste peale või ei puhkeks keset filmi nutma. Depressiooni juured ulatuvad juba lapsepõlve, kuna iga päev oli kodus joomingud ja kaklused. Siis oli mingi neli aastat rahulik elu ja kõik läks vanadmoodi edasi. Tahtsin teilt küsida, et kas oleks peale tablettide veel mingi võimalus depressiooniga võidelda?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt. varasemad soovitused. vt. minu raamatust "Väljavalitu" ptk 16. ...ristkülik diagonaaliga ja uued prillid ... raviprintsiip. Siis tervisemaja soovitused.
Juba kohe saad alustada minu Palve-Meditatsiooni esimese sammuga.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet