Sündmused minevikust närivad hinge... 02.02.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Minust tehti pornovideosid, arvatavalt 2 kuu jooksul 2007 aprillis- mais, kui elasin koos mehega, nimega V. Ma ei mäleta vägistamist anaalselt, kuigi sellest on video, mida ma ise näinud ei ole. Sellest videost rääkis mulle üks juhututtav. Arvan, et mulle pandi õlle sisse vägistamistablett Roofie, mille mõjul kaob mälu lühiajaliselt. Hommikul kuskilt valus ei olnud, mistõttu ma ei osanud kahtlustada, et midagi juhtus. Küll aga väitis V., et tuleb mind koos viie mehega vägistama. Ma ei mõista, kuidas on võimalik, et ma ise ei tea, et mind vägistati. Kirjutasin ka politseisse avalduse aastal 2007, et minust tehti pornovideosid. Politsei ei suhelnud minuga üldse, vaid saatis 10 päeva pärast vastuse, et kriminaalasja ei algatatud. Mind painab see mõte, et mis siis täpselt juhtus ja mõtlen seda asja enda jaoks hullemaks ja mõtlen, mis kõik juhtuda võis. Ma ei ole ise ühtegi videot näinud ja tahaks selles selgust saada, kas ja mis minuga juhtus. See, et midagi juhtus, põhineb inimeste tagasisidest mulle 1. Ratesse saadeti kiri, et 15aastased olevat mind näppinud. Ma ei mäleta, et oleks. 2. üks vene poiss u. 10aastane rääkis mulle trollis kõigi kuuldes, et mind vägistati 3. üks tuttav naine rääkis mulle, et ta teab mingit tüdrukut, kes olevat pederast, kuna on meestega anaalvahekorras. Ütlesin, et minu arvates on see alandav. Siis ta väitis, et ta ei tea, võibolla oli see siis vägistamine, millest tegin järelduse, et ta rääkis hoopis minust. 4. Mees väitis, et tuleb 5kesi minu juurde ja et vägistamist olevat võimalik nautida.
See kõik närib mu hinge ja ma tahaks selles selgust saada. Ma tahaks veenduda, et neid videosid pole olemas või kui on siis, et mees saaks oma karistuse, aga politsei ignoreerib mind, ei räägi minuga, lihtsalt laseb uue avalduse kirjutada, mida ma ka tegin 2008. aastal, kuid ka sellele tuli vastus, et kriminaaluurimist ei algatata, kuigi minu käest midagi juurde ei küsitud, kasvõi selleks, et ma näitaks tõendusmaterjalina rate´i kirja või laseks kuulata telefonilindistust ähvardusest.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri jutule - saab südamelt ära rääkida, pihtida. Saab rahustavat rohtu, et see ajus pidevalt ei "ketraks". Saab uued sihid seada ja mitte minevikus elada - elu on olevikus!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet