Mõtete lõpetamine 18.09.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, probleem seisneb selles, et ma räägin kogu aeg endaga mõttes ja ei suuda seda juttu enam peatada. Hullemaks teeb asja see, et teised kuulevad mu mõtteid.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mõttekõne on kõigil inimestel. See peab jääma enda kontrolli alla. Kui on kontrolli alt väljas, siis psühiaater aitab. Algul veidi arstirohtu. Ja kõik töö- ja puhkerežiimi küsimused, tervist tugevdavad harjutused tulevad suuresti kasuks. Non nocere! e ei kahjusta! Kui tead, et on tervisele kahjulik, siis seda ei!
Alusta psühhiaatrist, siis minu Tervisemaja soovitused. Kui oled õppur, siis vt. ka minu koolisüsteemi soovitusi - 5Õ-d raamtus "Väljavalitu" .
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet