cipralex?? 26.09.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere dr!
Palun vastake,kui mul on diagnoositud sund-mõtted,kas cipralex on selle jaoks õige ravim?Ja mis oleks teie arvamus ravimi annusest?Mis oleks OK?
Olen ise 22.aastane naiste rahvas ja kannatn tugevate sund-mõtete käes!
Palun teie abi!!!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tabletid on 10 ja 20 mg. Annus oleneb kehakaalust ja häirest-probleemist. Vajadusel 20mg päevas.
Ainult rohust jääb väheks, vaja on ka kehaga tegeleda, et keha kaudu psüühikat mõjutada. vt varasemat (ristkülik diagonaaliga raviprintsiipi).
Koostöö raviarstiga.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet