tere kuidas saaks lahti halbatsest mõtetest 26.02.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lemmikluuletaja luuletusi - nende mõtete ajal - pähe õppida, et need ebameeldivad seega peast välja tõrjuda.
Võib ka võõrkeelseid lauseid või muud teile olulist õppida.
Endale midagi kiiduväärset-positiivset jaatavalt sisendada:
Iga päevaga muutun ikka rahulikumaks ja rõõmsameelsemaks. Minu mõtted rahustavad minu keha ja psüühikat, olen Õnnelik...
Une-eelsed rituaalid ja korralik uni.
vt eelnevaid, leia endale sobilikud harjutused ja tegutse!
Positiivse Pihtimise Päevik - lühidalt oma päevategude plussid kirja.
Head harjutamist!
Jüri O.-M. Ennet