kiiks&häire? 02.11.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
probleem - ei suuda/taha süüa liha, vorsti.
Ei suuda süüa ühes lauas vanemate inimestega..., piinlik lugu, põen selle pärats, ag amidagi ei ole teha..:( Millal, millest probleem tekkinud on, ei tea isegi.
Kuhu, kelle poole probleemiga pöörduma peaksin, et abi saada.
Tänud vastuse eest!
R

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Loomset valku saame mitte ainult lihast, saame ka munadest, kalast, piimast, piimasaadustest.
Hingetohtri suuniseid annab psühhiaater. Psühhoregulatsioon aitab enesekindlust ja suhtlemisjulgust.
Harjutada!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet