Mälu probleemid ja tähelepanu puudulikkus 11.04.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Ma kahhtlustan, et mul on tekkinud mingid probleemid, eriti avalduvad need
töö juures. Oma tööülesannete täitmisel olen arvamusel, et teen
üpris korrektselt pakendamistöid. Hiljem, s.o. pärast kontrollfaasi läbimist
on tekkinud vead, mida minu mälu polegi registreerinud. Arvan, et kontrollin
täpselt väljasaadetavate kaupade nimekirja ja ka seda, mis tuleb peale kirju-
tada. Juba mitmendat korda on asjad nii, et aina imesta!!!
Pakendatavad asjad on markeeritud täiesti valesti, kusjuures tundub nii, et mu
tähelepanelikkus on üks suur o.
Äkki on see sünnitusjärgsest ravimata depressioonist?
Igatahes tundub, et nii on väga keeruline edasi elada. Kas sellele on mingit
seletust. Mälu "jätab vahele" ja tähelepanelikkuse häired - kokkuvõtvalt olekski
nii.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Palju noorusaastaid? Milliseid ravimeid võtate? Elukombed? Puhkus ja vaba aeg?
Esmane arvamus - üleväsimus ja vajate suuemat/sügavamat puhkust. Puhkus taastab jõu, täpsuse, meeleolu.
Tohtri vastuvõtul saab rohkem informatsiooni ja seega ka soovitusi anda.
Psühhiaatri jutule!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M.Ennet