Stress ja paanikahood 25.07.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.Olen 23 aastane tüdruk, aasta tagasi sattusin paanikahäire sümptomitega närvihaiglasse, kus määrati mulle xanaxi tabletid.terve aasta peale haiglat on kõik korras olnud.
2 kuud tagasi suri mul isa 12sõrmiku vähi tõttu:(. Kuna olen väga emotsionaalne, siis mu närvisüsteem ei pea sellele pingele enam vastu. Ma tõusen hommikuti väsinuna, siis hakkavad kõrvetised(mida pole mul kunagi olnud ja viimased 2 kuud on)mis igapäevaga muutuvad aina kõvemaks. Tööjuures hakkavad mul käed pidevalt värisema, pilt hakkab ära kaduma, üle keha tuleb suur nõrkus ja nii päevast päeva. Mu närvisüsteem arvab et mul nüüd ka vähk, kuna kõrvetised on. Kellelt leida abi ja mida teha. ma kardan ja ei tule enam endaga toime:(((((

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Isa surm on igale inimesele suureks leinaks, stressiks. Stressi korral on maohäired tihti kaaslaseks. Need on kõrvaldatavad.
Tulge vastuvõtule ja saate abi.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet