Dr. Enneti harjutused 27.08.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Vabandan, et tüütan sellise küsimusega. Olen püüdnud leida Teie poolt soovitatud harjutusi, kuid pole kahjuks leidnud. Usun kindlasti, et neist oleks abi. Ehk saaks vihje. Tänan.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ajakiri "Elukiri", juuni 2004.a. või siis minu vastuvõttudel.
kliinik.ee Targad lubasid peatselt selle harjutuse elektrooniselt ka siia - minult küsijate käeulatusse - panna. Küll nad siis ikka panevad.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet