Armumine 16.02.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas lahti seletada pikaajalist armumistunnet? Kas see on ka psühholoogiline seisund, mis pisut psüühikat vaevab? Kas see võib ka olla üks põhjusi, miks haigestutakse skisofreeniasse?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Armumistunne on vägagi hea ja sellest ei ole vaja lahti saada. Sellise seisundi puhul on haigestumise oht palju-palju väiksem, kui muidu. Ka skisofreeniasse.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet