ei taha enam olla.. 29.12.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma vajan abi.Ma saan sellest aru,aga ei oska otsida.Ma olen alles 17 ja ei näe mõtet elada.Vanuse pärast ei lähe ma arstile ka,sest võibolla ta vaatab altkulmu ja kirjutab kuhugi,et ma olen sellises elufaasis,kus otsitakse oma kohta maailmas ja kirjutab mingid antidepressandid või heal juhul kuulab mind ja kutsub teinegi kord kuid teda ei huvita.
Miks ma üldse siia kirjutan?
Ma ei oska enam kuhugi kirjutada.Tahaks minna ravimikapi juurde ja ....
Nutan end magama juba nii pikka aega et enam ei mäletagi,millal korralikult magama jäin..
Ma ei oska midagi teha enam...sellepärast palun teilt nõu...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Paljud noored "jooksevad aegajalt kinni", ka minul oli selline periood.
Alustame sellest, et jaluta hästi-hästi palju ja kirjuta oma lugu mulle veidi pikemalt. Too oma mured murekaevust päevavalgele. Tühjendame koos selle kaevu ja täidame värske ning kosutava elulustiga.
Alustuseks pikad jalutuskäigus ja oma lugu kirjalikult mulle pihtida.
Kirjuta kohe ja vabaned juba teatud pingetest.
Ootan!
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet