Psühhiaater Tartus 02.02.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Palun Teil soovitada mõnda väga head ja pühendudnud psühhiaatrit Tartust (soovitavalt meesterahvast), võib töötada ka erapraksises. Teatud "luulude" all kannatav meesterahvas vajab väga tema abi.

Ette tänades ja vastust ootama jäädes.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tartu psühhiaatrid on v. head, peale ravitöö tegelevad nad ka õpetamisega. Kas hingeline "klapp" on eriti hea või veidi vähem, see selgub juba esimesel kohtumisel. Teile Väga Hea Psühhiaatri soovitamine on raske ka seetõttu, et teatud "luulude" alla mahub liigselt palju.
Suurte teadmiste ja rohkete elukogemustega on Lembit MEHILANE. Kui Ta mingitel põhjustel on hõivatud ja ei saa Teiega tegeleda, siis veelkod kordan -
Tartu psühhiaatrid on kõik head, mõned väga head, kui tekib usalduslik "klapp".
Parimate soovidega,
Jüri O.-M: Ennet