Kas te midagi dissotsiatiivsest identiteedihäirest ka teate? Ja mis psühhiaater võib seda diagnoosida, eriti Tartus? 18.09.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on mitu inimest ühes kehas. Mul on vaja psühhiaatrit kes saaks panna õige diagnoosi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ikkagi psühhiaatri jutule.
Mis need sisemised mehikese endast kujutavad ja kuidas tegutsevad, kontrollivad, mõjutavad?
Psühhiaatriga peab kontakt tekkima, usaldus. Kui seda ühega ei teki, siis julgelt teise tohtri juurde, kellega "aurad" sobivad.
Tervislikud eluviisid sobivad ka ja aitavad probleemi lahendada
Kannatlikkust, lahendid on olemas.
Iga tera tervise varasalve tuleb kasuks.

Jüri O.-M. Ennet