Psühiaatria valveõde tartus 22.01.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Kas psühiaatria valveõde tartus töötab vaid päeval? Tihti just õhtul kui ajsad jubedaks läheb tahaks sinna pöörduda. Kuhu siis sellisel juhul minna kui ongi vaja kohest tuge ja rahusteid? Lisaks kas psühiaatria valveõe külastamise eest peab maksma?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Räägi oma murest-probleemist emale (vanaemale või mõnele väga lähedasele inimesele) ja ühiselt leiate õige lahenduse.
Valve-psühhiaater võtab vastu igal tööpäeval - las Lapsevanem otsib-abistab sind selles - kui see ikkagi vajalik on.
Mõned mured saab ka perearsti juures lahenduse.
Tervislik ja sportlik eluviis annab enesekindlust ja julgust, rõõmsameelsust.
Kindlasti piisav uni. Puhkus taastab jõuvarud.
Esimene käik ikkagi ema (Lähedaste ) jutule.
Kõik saab korda!
Jüri O.-M. Ennet