kardan 08.11.03 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere. mina karda surma ja mõtlen sellele pidevalt.Kardan ka üksi olla.vahel mul süda peksab kõvasti ja on külmavärinad siis nutan ja on tunne et suren kohe ära.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui oled Koolilaps, siis tule lastepsühhiaatri vastuvõtule. Väiksena ka mina veidi kartsin. Kõigil on lapsepõlves veidi Lapsehirme. Saad julgustust ja abi.
Kui olete täiskasvanud ja ikkagi kardate, siis tulge hingetohtri vastuvõtule ehk ka psühhiaatri juurde.
Infot vähe, selle alusel ei oska julgus-tükke soovitada.
Surma kardame me kõik. Kui olete juba pikkade elukogemusaastatega, siis on elu-surma küsimused, Absoluudi küsimusd hoopiski kolmandas "vaatevinklis".
Ka siin aitab psühhiaater.
Parimat ja julgust soovides,
Jüri O.-M. Ennet