Imelik valu rinnus 05.09.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Pöördun teie poole väga imeliku valuga vasakpoolses rinnalihases. Vahest on see ka selline terav. Imelik on see, et vahest valu kaob ja tuleb tagasi. Miks ma Teie poole pöördun, on sellepärast, et töökaaslasel diagnoositi rinnavähk ja selle tõttu on ka minul tekkinud hirm. Olen isegi EMO-s käinud sellega, kuna hirm oli suur ja arvasin, et kuskil südamepiirkonnas see, aga seal öeldi, et kõik on ok. Kas on veel mingeid uuringuid, mida peaks tegema? Igasugune tagasiside on väga teretulnud, sest valu suht ebameeldiv ja segav.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Sõrmega näidatav valu ei ole seotud südamehaigusega, pigem närvi või lihaspõletik.
Perearsti poolt diagnoosi täpsustamine ja ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi