Punnid/villid silmalau ääres 17.05.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Silma lau äärde tekivad naha värvi moodustised. Vahest püsivad lühidalt vahest paar päeva. Vahest üks vahest mitu. Millest need tekivad ja kuidas ennetada. Kaasneb ebamugav liivatera tunne silmas.
Viimati täheldasin et oli tuuline ilm kui jälle nö kraapima hakkas.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks on pilt veidi udune. Oletama ei hakka. Saan soovitada vaid pöördumist silmaarsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi