Tere,võtan vererõhu tablette 3-4 aastat.aga alumine üldjuhul ikka kõrge,90-100.Aga vahest ülemine langeb nii alla,et hakkab valimisega kokku saama,siis ei julge tabletti ka võtta, kuidas suhtuda? 05.11.22 / Perearst

Külastaja küsib:

tablette 3-4 aastat.aga alumine üldjuhul ikka kõrge,90-100,võtan ravimeid,aga vahest ülemine langeb nii alla et, hakkab valimisega kokku saama,siis ei julge tabletti ka võtta?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Pidage nõu arstiga, kes ravi määras. Vahest tuleb leida teine raviskeem.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi