sääreluu valu 13.12.16 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul selline mure, et kui hüppan või jooksen siis parema jala sisekülg ja sääreluu pealt on valus. Sääreluu pealt katsudes on üks punkt valus ja see punkt on sinine. Peale jooksimist on ka alguses valus kõndida, aga niisama kõnides ei ole tunda valu. Kui kaua läheb aega et see valu üle läheks ja kas pean jalga puhkama?

Arst vastas:

Le Vallikivi

dr Le Vallikivi

Perearst

Tervist
Sellist jalga peaks kindlasti silmast silma arstile näitama, seda nägemata ja katsumata on väga keeruline midagi kindlat öelda. Kindlasti ei tohiks jalale üle valupiiri koormust anda, seniks kuni arst pole jalga üle vaadanud.
Lugupidamisega
Le Vallikivi