Keele alumine osa 10.10.10 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

sooviksin teada, et kas minu saadetud piltidelt võib minu keelt pidada normaalseks. Pildid on tehtud mõlemast poolest. Ühel poolel heledat osa eriti pole, vaid on mingi hele väike täpp (keele paremalt poolt), aga vasakul pool on keel alt rohkem heleda osaga kaetud. Olen luhenud, et heledad laigud keelel võib olla keelevähk.

Arst vastas:

Le Vallikivi

dr Le Vallikivi

Perearst

Tervist,
Sellise kahtluse korral on pildi kommenteerimine liiga väheinfotmatiivne, seda peaks kindlasti näost näkku vaatama ja käega järele katsuma. Pöörduge oma perearsti poole, kes Teid kenasti üle vaatab ja vajadusel ka edasi suunab.
Lugupidamisega,
Le Vallikivi