Valu ülakehas. 23.01.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Millega võis olla tegu?
(Põen praegu paragrippi. Mul on kõrgvererõhutõbi.Tarvitan rohtudest Norvasc, Cardace ja gripi puhul võtsin Tylenol cold´i) Öösel ärkasin üles tugeva kaelaveeni venitusele sarnase valuga. Seda veidi masseerimaks, keerasin end kõhuli, mispeale mu parem kehapool abaluu alusest kuni rindevahele täitus sellise tugeva survega nagu oleks mind metallvitste vahele võetud. Hingata ei saanud üldse. Polnud hingamisruumi.Tasapisi hakkas see pinge järele andma ja hingata oli juba kergem, samal ajal aga tekkis iiveldustunne. Imelikku õrna survet tundsin ka mõlema jala säärtes.

Lugupidamisega: L.S. 45a.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere L.S
Teie kirjas antud infi põhjal jääb kahjuks väheks, et midagigi järeldada. Kui inimene põeb mingit tüsilikumat ägedat viirusinfketsiooni siis on võimalikud kõige erinevamad ja ka hirmutavmad kehalised aistingud. arvan, et see on üks nendest.
Hoolas ravi, vajadusel nõupidmaine oma perearstiga ja kõik saab korda.
Head paranemist soovides Madis Veskimägi