Parem pôsk pidevalt tuim. 28.10.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mure selline, et juba pikemat aega, nii umbes nädal vôi rohkem onselline jama, parem pôsk on nagu tàiesti tuim, selline väsinud tunne. Kuid ei valuta. See pôsk tundub selline paistes ka olevat. Kuid vôin eksida. Ei oska enam midagi arvata, mis see on. Kuna mul on suur ärevus, siis millegipärast on mul komme koguaeg pôske hammustada. Kas see vôib olla sellest? Ise kardan juba suuôône vähki.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla nahanärvi haru kahjustusega mis lähtub igemenärvist - seos võib olla ka põske hammustamisega. Külastage hambaarsti.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika