valu ülaseljas. 15.12.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Mure selline, et nii umbes kuu tagasi hakkasin tundma tuima valu ülaseljas abaluudel valu on rändav kord vasakul siis paremal aga ei ole stabiilselt koguaeg hingamist ei sega ja ka vahest tekib selline õrnalt kõrvetav tunne ka rindkere keskel

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Aidata võib massaaz, kiropraktik. Täpsem vastus vajab neuroloogilist läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika