vasaku kehapoole tuimus 21.10.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Alates 10 okt. on mu vasak kehapool järjest hullemini tuimemaks muutunud-torgkiv ja kiskuv tunne. Alguses ainult kolm äärmist sõrme sealt edasi käsi siis jalg ja keha. Täna hommikul tundsin et vasak poolne rind oli valus ning suurem ja samuti peas kuklas oli valus koht ja ajas iiveldama. Olen käinud ka kiirabi neuroloogi juures kus aga midagi tagemaks ei saanud. Olen ka u. 2 nädalat rase ning esmasp. 10 okt lasin teha endale alaseljale tätoveeringu. Rasedusest ka probleem kuidas ja mil moel teha uuringuid.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Asi on ebselge. Rääkige oma günekoloogiga ja tehke vereanalüüsid.
Kui põhjust ei leia tuleb külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos