Pearinglus, hirmutunne, südame kloppimine 05.11.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Ma ei saa aru. Kooli lähen (linna) on mul põhimõtteliselt iga päev pearinglus. Jalgadel hakkab nõrk ja vahel paanitsen. Vahel mõtlen üle ja hirmutan ennast. Paaniline tunne kimbutab ka vahest. Iga päev on selline uimasus tunne ka peal. Kõndides hakkab ka vahel imelik nagu pilt hakkaks kõikuma, maha istun siis on okei olla.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt ikka krooniline ärevus. Ise saab end aidata läbi regulaarse füüsilise treeningu. Paranemine toimub aeglaselt.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika