Tere 16.11.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 21 aastane tütarlaps ja vaevaks 2 kuud juba vahelduvalt uinumisraskused- rahutus, südame kloppimine jmt. Päeval pinge otsmikul ja silmalaugudel, samuti ninajuurel. Raske keskenduda, viimasel ajal ka iiveldust.. Perearst kirjutas Floksa kapslid..eriti ei aita. Unetus vaid sel perioodil, kui on menstruatsioon. Muidu lihtsalt rõhuv pinge, mis ei lase normaalselt keskenduda..
Mis teie arvate, mis võiks mul viga olla..Niisama see olukord vist ei vaibu..

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist ärevus ja paanikahäirega. Abi annavad nii neuroloog kui psühhiaater.

Dr. Ain Pajos