Tugev valu peas 15.12.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mure järgnev - alates ca 14 eluaastast on mul hooti (iga paari kuu tagant umbes ja võib kesta 1 päev või ka nädal) väga tugevad ja intensiivsed valud pea piirkonnas ja kiirgab kuklasse.
Valu on sähviv ja äärmiselt tugev. Kui valu lööb siis tekib ka selline tõmbus peas paratamatult, kisub nagu pea vasakule poole.
Aastaid tagasi sai käidud kompuutris ja neuroloogi vastuvõtul ja midagi ei tehtud vaid kirjutati neurentin +dolmen 3x päevas.
Aga see ei ole ju reaalne et ma pean olema siis nädalaega nagu juurikas tänu nendele rohtudele. Otseselt asja ei ravita ega uurita milles on põhjus vaid topitakse sinna peale valuvaigisteid. Ja nüüd on asi sinnamaani jõudnud et mul need enam ei toimi. Võtan, olen uimane ja ikka valutab. Perearst ka midagi teha ei taha, kui ainult kirjutada teisi rohte aga mitte uurida, milles probleem olla võib.
Küsimus siis järgmine: kas ma peaksin nõudma ehk mingeid teisi uuringuid? Kui ja siis mida?
Ise ju ei ole nii pädev et teaks ka küsida midagi. Lisasin ka pildi kus on täpselt näidatud kuhu valu lööb.
Ma oleksin väga tänulik vastuse eest. Ei tea enam kuhu pöörduda. :(

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Perearstilt nõuda uuringuid ei ole mõistlik. Tuleb uuesti külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika