Pisteline peavalu 12.09.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,umbes kuu aega vaevavad peas pistelised tuimad peavalu hood,mis on igapäevased. Valu on on pulseeriv otsa ees ja külgedel.Vahepeal kaovad ja päevapeale ilmuvad taas. Valu pole tugev,aga samas häirivad. Paaril korral on ka pea terve päev valutanud,paratsetamool on vähe aidanud sel juhul. Kas võib olla tegemist pingetest tuleneva valuga?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sageli ongi põhjuseks kaela lihaspingest tekkinud kuklanärvide ärritus mis kiirgab valu pähe. Kaela ja kukla massaaz võib asja leevendada.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika