Kummaline tunne peas 22.02.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen mures järgmistel asjaoludel.Laupäeval kodus koristades kummardusin hoogsalt ,et võtta tolmuimejaga tolmu voodi alt ja lõin tugevalt ära vasema kulmu oimupoolse otsa vastu teravat voodi otsa.Löök oli väga tugev ja kole valus.Panin kohe külmikust külma želee koti äralöödud kohale.Algul valu ägenes aga pikapeale andis järgi.Ei pööranud sellele rohkem tähelepanu ja asja meenutas ainult väike muhk kulmu otsas.Pühapäeval hakkasid aga kummalised valusähvatused pea paremal poolel kukla poolt lauba poole 4-5 sm kõrvast kõrgemal.Sähvatused sagenesid ja kiirgasid ka .levides juba silmakoopasse.Öösel magasin hästi aga hommikul oli valu tagasi.valu levis juba kogu kuklale ja meelekohad juuksepiirilt olid ka pealt katsude tulivalusad ,justkui oleks sellel kohal mingi valupunkt. Seda valu ei võtnud ära ei ibumax ega solpadein ,isegi ei leevendanud seda valu.Nii kestis kolmapäevani.Siis hakkas valu leevenema ja täna,reedel ei ole peas enam konkreetset valu aga peas on raskustunne ja vasem silmakoobas ja kulmu lõpu ümbrus just kui oleksid rasked ja tundlikud.Mis te arvate kas peaksin pöörduma perearsti poole selle murega või on see niisugusele traumale normaalne reaktsioon.Ette tänades .Liivia Tartust P.s.Olen 58.aastane

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui kaebused püsivad, tuleks minna traumapunkti lisauuringutele.

Dr. Ain Pajos