valu labajalgades 14.11.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mis vöib olla pöhjus, et labajalad ei talu jahedal betoonpörandal viibimist isegi siis, kui olles soojades jalatsites? - Möne aja pärast hakkavad jalalabad valutama,misvöib ulatuda kuni pölvedeni.Sooja tuppa tulles kaob seevalu tunne varsti.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas varbad muutuvad ka valgeks või siniseks. Võimalik on nn. akrotsüanoos - s.o. pärilik soodumus jäsemete veresoonte spasmiks ja jäsemete verevarustushäireteks reaktsioonina jahedatele tingimustele.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika