Kaela, õlavarre- ja käevalu 12.01.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Ma ei oska enam kusagile pöörduda. Ma ärkan peaaegu iga hommik tugevate pea-ja kaelavaludega, päeva jooksul, kui pean veel tööl olema võimendub õlavarre valu ja edasi kiirgab kätte. Nimetissõrm on tuim, teised veel tunduvad normaalsed aga tihtipeale valutavad need ka. Jaanuari alguses võttis kaela nii kinni, et pead paremale ei saanud üldse keerata aga vasakule sai. Tegin kodus harjutusi, mida õpetati taastusravil ,nüüd saan pisut paremale keerata, kuid tunnen nagu oleks mingi takistus ees. Tööl olles algab tavaliselt kaelavalu kaelast, jookseb mööda pead kõrva taha. Kui ma ei suuda antud valu maha suruda, läheb seesamune kaelavalu üle migreeniks (olen veel lisaks migreenihaige) ja siis olen sunnitud juba ka migreeniravimeid tarvitama.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Neuroloogi läbivaatus peaks andma vastuse kas tegemist on kaelast lähtuva närvivaluga käes, või õlaliigese-kõõluste-liigeskapsli probleemiga.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika