valu paremas käes 24.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mure on selline et juba pikemat aega lööb närvivalu paremasse kätte ja seda kogu käe ulatuses.Käe taha painutamine on ka üsna vaevaline ja valus.
Kas te oskate öelda millega võib olla tegu ja kuhu oleks võimalik selle probleemiga pöörduda? Kas masaaz aitaks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Väga sage käevalu põhjus seose liigutustega on hoopis kõõlusepõletikud seoses ülekoormusega. Soovitan konsulteerida ortopeediga.

Dr. Ain Pajos