Valud rinnakus, paremal pool rinna all 20.12.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

rinnaku keskel,kiirgab paremale roietesse,allapoole ka alumisse parempoolsesse lõualuusse ja paremasse käevarde küünarnukini,
vahete vahel ka parema rinnaku peale , ega see pole midagi eluohtlikku,
eile oli küll kontoris natuke külm (käin veel tööl)

valud käivad hoogudena kuid nõrk valu kogu aeg,kõha on ka väike ja ja higistan natuke

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valud on erinevate närvide varustusalal ja ei esine tavaliselt koos eraldi haigustena, küll aga võivad olla põhjustatud üldhaigestumisest nt. viirusnakkus. Soovitan olla kodus, vajadusel võtta valuvaigisteid ja külastada perearsti.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika