Roietevaheline närvipõletik ? 06.03.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kirjeldan oma olukorda.
peaaegu iga päev tunnen paremal pool rindkeres, täpsemalt parema rinna ülevalt, kiskuvaid valuhooge. Mainin ära, et tegelen jooksmisega. Käisin perearsti vastuvõtul. Arst väitis, et tegu on ilmselt roietevahelise närvipõletikuga ning soovitas määrida salviga mille nimeks: Perskindol Active Gel. Olen juba kuu aega määrind, kuid valud jätkuvad igapäevaselt.
Küsimus on see, et kas tegu võib olla ka millegi muu, kui roietevahelise närvipõletikuga ?
Olen huvitatud probleemi põhjalikumast uurimisest ja küsin, ühtlasi kas võib tulla teie vastuvõtule ?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valusid rindkeres põhjustavad erinevad haigused. Närvipõletik on neist üks. Kas perearst on teinud ka kopsupilti ja vereanalüüse?

Helistage tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos