Valud paremal rinnakus 30.11.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Valu paremal rinnakus -lainetav, ora tunne sees- seljal sama kõrgusel, samaaegselt valu. Ei mäletagi, millal valu alguse sai. 2009. augustist algasid valud vasaku abaluu ümbruses, mis kiirgab õlga ja õlavarde.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kas kaelast või ülemiste rinnalülide vahelt lähtuvate närvijuurte ärritusega. Võiksite paluda perearstil teha rö. ülesvõtted kaela - ja rinnalülidest ja tulla vastuvõtule.
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos