Valu vasaku rinna vasaku külje peal, abaluude valu 13.03.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 24+3nädalat rase. Ei tea kas valu on rasedusega seotud või milleski muus, aga on aeg ajalt valud vasaku tissi vasakul all, abaluude vahel, mõlemal pool ja vahel ka lihtsalt justkui vasaku rinna all.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on roietevahelise närvi ärritus rinnalülidevahelise diskopaatia tõttu. Vältige küürus istumisi, abaluudevahelise piirkonna sügav massaaz võib aidata.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika