Tuimus tuharatel 09.09.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mulle tehti operatsioon Interlaminectomia L 5-s 1 sin. Exstirpatio prolapsus disci L 5-S 1. Enne operatsiooni tekkis tuimus ja valud tuharatel ja jalgede vahel ja põiehäired. Peale operatsiooni tuimus ei läinud üle. Sain aru, et närvid said korralikult kahjustada. Kas on mingid juhised tegevused tundlikkuse taastamiseks või tuleb lihtsalt loota, et see paraneb ise?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tavaliselt siiski paranemine toimub, aga tuimus kaob aeglaselt - mitme kuu kuni poole aastaga. Ise siin eriti kaasa aidata ei saa.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika