Tuimus kuklas 29.01.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mis võib põhjustada tuimust kuklas, kuklakondist ülevalpool? Olen märganud, et tuimus tekib siis, kui käia külma ilmaga palja peaga. Lisaks tahaks teada, kui suur on normaalne kuklakont? Käega katsudes on minul selgelt kont tunda, kuid mõnel inimesel pole mitte midagi tunda. Ette tänades -M-

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kolju kumerused on tihti erinevad. Mööduv tuimus võib olla seoses nahaveresoonte spasmiga.

Dr. Ain Pajos