Valu kandades 23.05.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Nimelt on kandadele tekkinud sellised moodustised, välja näevad küll nagu oleks hõõrdunud vesivill aga seda see ei ole. Need on naha all ja astudes pressivad välja nagu herneterad, kõvad ja väga valusad puutuda, tegelikult on pöörane valu kandades kogu aeg ja see valu valgub ka talla alla. Kummaline tundub veel see et vahepeal on selline tunne et jalg on märg aga ei ole ja päeva lõpuks kuumavad, vahepeal on selline pakitsev tukslev valu kandades (sarnane nagu kui sõrme küüs on umbes).Vahel on ka varbad tuimad. Võimalik, et põhjus võib olla ülekoormusel, kuna viimasel töökohal köögis oli vahetus 10 h järjest jalgadel ja ilma puhkepausideta ja peale ühte kuud hakkasid need probleemid. Jalanõud olid spetsiaalsed töö kingad + korralikud sisetallad, et jalanõusid nagu süüdistada ei tahaks.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist ei ole neuroloogilise haigusega. Nõu võiks pidada reumatoloogiga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika