valu tuhara piirkonnas 13.08.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
mul on juba kolm-neli nädalat valu tuhara all, õigemini selline valu, nagu oleks terve päeva halva sadulaga rattaga sõitnud. Kohati annab see valu ka jalga tunda, eriti on tunda valu vasakul pool. Olen natuke mures, kuna ei saa aru, millest see valu on tingitud ning perearsti ka ei julge sellega tüütama minna.
Tänan!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui tahad teada valu põhjust, tuleb minna arsti vastuvõtule.