erinevad valud 03.01.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, Olen olnud juba pikemat aega hädas erinevate valudega. Algas tegelikult seljavalust, mida kunagi mul ka üks arst saatis uuringutele pärast seda kui olin aasta söönud üha kangemaid valuvaigisteid, (L3-S1 diskide signaalintensiivsus langenud, L5/S1 disk ka madalam, samuti seal külgmised osteofüüdid, Th lõpplaadi poolselt eesmises osas kõigis sekventsides signaalilangusega ala..) viimasel ajal on seljale lisanud ka valu kiirgumine vasakusse jalga ja põlve. Lisaks teevad häda mul ka mõlemad käed-vasak küll rohkem hetkel kui parem-küünarliigestest valutavad ja ka parem õlg, (viimases näitas enmg aastal 2013 kerget kahjustust- mitu korda esinenud mõlema õla luksatsioone-) liikuvus on piiratud nii seljas kui kätes/õlgades ja tõesti valulik iga päevaga üha enam ja enam. Töö on osaliselt füüsiline-
Mida teha? Kas saab veel kunagi ilma valuvaigistiteta hakkama?
(lisaks kõigele on ka mul aastast 2007 diagnoosiks G57.3-trauma tagajärjel).

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel siin nõu ega soovitusi anda ei saa. Vajalik on läbivaatus ja uuringutega tutvumine. Helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos