pikemalt vaevavad valud 16.12.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

valu paikneb seljas keset selga õlgade vahel ja paremas küljes japaremal rinnus nii et vahel on raske hingata nagu pitsitus veel on jalad ja käed ka valulikud ja peavalud otsmikul ja silmades ja meelekohtadel

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla roietevahelise närvijuure valuga. Põhjused võivad olla erinevad. Neuroloogi läbivaatus tavaliselt selgitab asja.

Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos