valusündroomid seljas ja puusas 21.04.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Selja ja puusavalud on kestnud palju aastaid,kuid midagi erilist pole avastatud,veri ja röntgenpildid on olnud korras.Milles ikkagi probleem vôiks olla,sest paaril korral on olnud üpris tugevad valud ,et isegi kôndimisega oli raskusi? Olen 46a.naine.Tänan!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla muutustega lülidevahelistes liigestes mille põhjused on erinevad (nt. reuma).

Dr. Ain Pajos