Pidev valu vasakus puusas ja sääres 04.06.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist!
Küsimus siis selline, et juba poolteist kuud on pidev valu puusas ja sääres. Vahest kaob ja mõne hetke pärast on tagasi. Hommikuti võtab umbes tunni, ennem, kui jala liikuma saab enam-vähem, aga ilma igapäevaste valuvaigistiteta ei saa üldjuhul liikuma üldse. Kukkunud ei ole ja kuskile ära löönud ka ei ole. Valupisted puusas on juba viimased kaheksa aastat ja probleeme jala päris sirgeks saamisega. Kui põlve seestpoolt pigistada, siis tekib terav valuhoog.
Millega võib olla tegemist ja kus saada abi niisuguse probleemi puhul/mida teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirjast jääb mulje et tegemist võib olla probleemiga puusaliigeses - tuleks teha rö. pildid ja pöörduda ortopeedi poole. Päris ei saa välistada ka närvivalu.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591