valuhoog seljas 10.10.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mul selline küsimus, kelle poole peaksin pöörduma? Mõnikord püsti tõustes või kummardades lööb ristluude piirkonda nagu kramp, nii et võtab hinge kinni, olen natuke selles asendis, siis nagu laseks lahti. see on ainult ühel pool. Olen 42 a. naine, teinud füüsilist tööd.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Alustage visiidist perearstile, kes tõenäoliselt teeb ka rö. pildi nimmelülidest.

Dr. Ain Pajos