Valu vasakus rinnus 11.04.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Valu vasakus rinnus, õlas ja abaluus. Valu kiirgab ka vasakusse kätte. Algas esmaspäeval, neljapäeval läks asi paremaks, valu kadus ja laupäeval, kui tegin füüsilist liikumist ja kõndisin pikast trepist kiirelt üles, siis hakkas tugevalt pistma ja valu tuli tagasi. Lõi pulsi väga kõrgeks ja nüüd kui istumast püsti tõusta, siis tõuseb ka pulss kõrgeks (u120). Kas asi võib olla tuules, mis higisele nahale pääses või võib asi olla ka närvides?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vajalik on EKG uuring - perearst. Kui valuhoog kordub - EMO. Vältige seni füüsilist koormust.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika