Selja -, kaela- ja jäsemevalud 20.09.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on lihaste kinnituste põletik. Kuidas seda kõige efektiivsemalt ravida ja millega? Kas infrapunakiirgusega soojenduslamp ka sobib? Missuguseid salve masaazil kasutada?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Mis on kõõlustepõletiku põhjuseks. Kas reuma(analüüsid), ülekoormus(töö), või muu. Ravi on erinev. Võite proovida infrapunakiirgust ja diclofenac-salvi. Kui paranemist ei ole tuleb külastada spetsialisti.

Dr. Ain Pajos