Selja ja kaelavalu 01.05.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Juba üle aasta valutab kael ja selja keskelt kindel koht selgroost või selle lülide vahelt,valu kiirgab arvatavasti ka kaela ja aegajalt on peavalud,tundub,nagu oleks ka nägemine halvenenud ja pea on vati sees iga päev,mis võiks sellist asja põhjustada,neuroloog neuroloigilist põhjust ei näinud,aga see segab juba igapäevast elu. Valu on selline näriv vahel tulitav,kas röntgen tuvastaks ära kasvaja?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sageli on sarnaste kaebuste põhjuseks lihaspinge kaelas ja seljas, mis sõltub ka närvisüsteemi seisundist. Aitab massaaz ja regulaarne ravivõimlemine.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika